Kategorie

Péče O Vlasy Hluboké Klimatizace Teplo Cap Vlasy, Péče O Vlasy Spa Čepice Studené Topení Vlasy Cap Léčba Parník Vlasy, Styling Nástroj

Nové

406.73 Kč

490.04 Kč

-17 %

Skladem

Štítky: nano vlasy parník stroj, pánské topení cap, vlasy parník, tepelné mikrovlnná trouba teplo cap, kolagen na vlasy, malé piersing, žehličky parní, chladný obraz, cap tepla, kapoty vlasy.

Název .řádek-výška { overflow: hidden; } .řádek-item-obal{ width:32%; height:400px; float:left; box-sizing:border-box !důležité; padding:5px 5px 5px 0; margin-bottom:10px; } .řádek-položku{ width:100%; height:100%; position:relative; } .řádek-výška-item{ width:calc(100% - 20px); height: 100%; box-shadow: 6px 7px 30px -5px rgb(211,213,212); } .řádek-img-item { výška: calc(100% - 60px); } .řádek-cena{ height:60px; padding:15px 12px; box-sizing:border-box; font-size:16px; } .řádek-cena>div{ margin:10px 5px 0 5px; font-size:16px; } .řádek-koupit-nyní { position: absolute; right: 5px; dno: -20px; width: 60%; background: rgb(254, 74, 46); box-sizing: border-box; text-align: right; } .buy-nyní-wrap{ display:inline-block; výška:32px; line-height:32px; padding:20px 10px; } @media screen and (max-width:414px){ html,body{ width:100% } .řádek-položku-wrap{ šířka: 50%; height:300px; } .řádek-cena>div{ font-size:12px .řádek-koupit-nyní{ padding:5px 0; position:absolute; right:5px; dno:-10px; } .buy-nyní-wrap{ box-sizing:border-box; padding:3px 10px; } .koupit-nyní{ width:100%; height: 100%; } } $ 2.81 $ 0.99 $ 3.36 $ 6.61 $ 7.82 $ 12.21 Body:

1、Dobré Funkce: Každý tepla cap má lněné semínko. Po zahřátí na určitou dobu, může účinně udržovat teplo a podporují zdravý růst vlasů.

2、Vhodné Použití: Bezdrátový a lehký design, umožňují použití v každodenní domácí práce nebo volný čas, přenosný cap lze nosit pro pohyb kdekoliv.

3、Pohodlí Materiál: je Vyroben z měkkých vláken bavlny a nylonu, takže čepice je pohodlné a nositelné do teplé hlavy, pokožky hlavy a rozptýlí teplo do celé hlavy.

4、Způsob Použití: Použití mikrovlnné trouby teplo šálek by měl používat teploty s mírném ohni po dobu 1-2 minut. Trvat 30 sekund jako jednotka, maximální doba celkové vytápění by neměla přesáhnout 2 minuty. Po zvládnutí času, můžete ohřát to znovu.

5、Dobu Ošetřovatelství: ošetřovatelství čas je obvykle kolem 10-20 minut. Nakonec se z ošetřovatelské čepici a umýt vlasy v teplé vodě.

Popis:

Název: Hluboké Péče Kadeřnické Gel Čepice

Barva : barevné

Materiál: lněné semínko; polyester bavlna

Velikost: zdarma velikost (elastické, vhodné pro většinu velikostí)

Hmotnost: asi 500 gramů

Seznam:

1* Kadeřnické Čepice

Vlastnosti:

1. Více trojúhelníkové mříže na vrcholu hlavy, aby prádlo semena rovnoměrně.

2. Široký-přetékal je pružný a žádné stopy, takže je více pohodlné.

Použití:

1. Opláchněte vlasy tak, že žádný zbytek zůstává na vlasy.

2. Použít výrobky pro péči o vlasy rovnoměrně na vlasy.

3. Použití mikrovlnné trouby teplo šálek by měl používat teploty s mírném ohni po dobu 1-2 minut. Protože výkon mikrovlnné trouby je jiná, doba ohřevu se bude lišit. Pro první čas, je doporučeno, aby teplo po dobu 30 sekund a pak vyjměte šálek a zkušební teplotu. Pak si můžete ohřát to znovu. Trvat 30 sekund jako jednotka, maximální doba celkové vytápění by neměla přesáhnout 2 minuty, tak aby nedošlo k poškození péče szp. Po zvládnutí času, můžete ohřát to znovu.

4. Musíte používat koupací čepici, zabalit své vlasy, a pak nosit péče szp.

5. Kojící doba je obvykle o 10 až 20 minut, a nakonec vzít z ošetřovatelství víčkem, umýt vlasy v teplé vodě.

6. Při čištění ošetřovatelské čepici, prosím, umýt to s teplou vodou nebo mýdlem, aby se zabránilo přímému namočení ve vodě.

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Typ Teplo Cap
Materiál Nylon
Číslo Modelu Teplo Cap
Typ Položky cap
Množství 1KS
Velikost As the detail show

Napsat recenzi

Péče O Vlasy Hluboké Klimatizace Teplo Cap Vlasy, Péče O Vlasy Spa Čepice Studené Topení Vlasy Cap Léčba Parník Vlasy, Styling Nástroj

Péče O Vlasy Hluboké Klimatizace Teplo Cap Vlasy, Péče O Vlasy Spa Čepice Studené Topení Vlasy Cap Léčba Parník Vlasy, Styling Nástroj

Název .řádek-výška { overflow: hidden; } .řádek-item-obal{ width:32%; height:400px; float:left; box-sizing:border-box !důležité; padding:5px 5px 5px 0; margin-bottom:10px; } .řádek-položku{ width:100%; height:100%; position:relative; } .řádek-výška-item{ width:calc(100% - 20px); height: 100%; box-shadow: 6px 7px 30px -5px rgb(211,213,212);

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!