Kategorie

Pampelišky Vzor Okno Film pro Soukromí Peel a Stick Samolepicí Dekorativní Nálepka pro Domácí Koupelny Sprcha Obývací Pokoj

Nové

145.57 Kč

Skladem

Štítky: pepřenka, podpis okenní fólie, samolepka na sklo, pro domácí, zdi stiker, pobyt nálepka, miracullum samolepky na zeď, film hydrographics, film okno, hůl chůze.

SELF-LEPIDLO S LEPIDLEM

Naše premium Peel a Stick Vyměnitelné Držet Okna přicházejí v různých stylů, takže si můžete najít ten, který hledáte. Napodobují vzhled leptaného skla a vitráže, aniž pádný cenu!

Skvělé pro použití na jakýkoliv hladký povrch bez nečistot a oleje. Premium vinyl materiál byl použit v designu tak, aby vydržely tepla a páry poskytnout vám s dlouhou životností kvalitní okna film. Dostat přirozených barev z jakéhokoliv úhlu díky lomu světla a odrazu.

Řízení tepla tím, že odráží 96% UV záření ze slunečního světla. Přidat moderní a trendy matné fólie pro interiér oken ve vaší domácnosti, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, balkon, koupelna, sprcha dveře soukromí bez ztráty přirozeného světla.

Obskurní kuchyňské skříňky skrýt možné neodpovídající talíře a šálky,které můžete přidat jemný a výrazný vzhled průčelí okna nebo skleněné dveře, a dokonce i jejich použití v kanceláři, jako je sklo děliče nebo akcenty pro nádechem stylu.

Použít během několika minut, worry-free a nepořádek-zdarma s žádné lepivé zbytky po sobě zanechal! Získat lstivý a krok do vašeho domova dekor interiéru hru s naší Okenní Fólie a být obdivován rodinu a hosty pokaždé, když přijdou.

OSM VÝHOD BEZPEČNOST ZAJIŠTĚNA

1.OCHRANA SOUKROMÍ Zakrýt soukromé prostory nebo odhalit váš osobní styl s diy okenní fólie v různých textur,vzorů a barev 2.MOHOU BÝT ZNOVU POUŽITY Au-scratch ochranná vrstva na povrchu fólie , odnímatelný a opakované použití 3.ENERGETICKY ÚSPORNÉ IZOLAČNÍ vyhřívat na výhody slunce-naplněné pokoje,aniž by byla obětována osobní pohodlí a krásu vašeho domova nábytkem 4.PROTI UV ZÁŘENÍ/TEPLA filtrování silné světlo,čímž se snižuje škodlivé záření,chrání vaše oči při průchodu světla v 5.SNADNÉ ON-A-OFF znamená, že pracujete s mírně silnější non-lepicí film, který je super snadné použití odstranit a znovu použít. 6.ENVIRONMENTÁLNÍ FRIEDNLY 7.VODY A OLEJE DŮKAZ Pomocí bio-odbouratelný materiál,opuštěné okno filmy nebude znečišťovat životní prostředí, voda-důkaz a oleje důkaz,mnohem snadněji se čistí. nepotřebují speciální údržbu. 8.PŘIDAT KRÁSU STATICKÉ DRŽET' Pro budovy , domácnosti přidat krásné bariéru venkovní prostředí (Obývací pokoj ložnice koupelna dveře, okna, kanceláře atd.

Nstallation Pokyny:

1. Měření povrchu a střih filmu. Nechte extra palcový marže na každé straně, pro snadné přizpůsobení. 2. Čisté cílovou plochu důkladně a ujistěte se, že povrch je dostatečně čistý, bez prachu. 3. Odlepení transparentní krycí fólie podél krátké straně. (Velmi Důležité!!!) 4. Sprej hodně vody nebo mýdlové vodě jak na HLADKÉ straně okna film a okno, pak nainstalovat okenní fólie na okna. 5. Použijte měkký ručník nebo stěrku otřete filmu a zpět, aby se ujistěte se, že bubliny a voda byly zcela odstraněny. 6. Ořezat okraje a použít hadřík, aby vyrovnat filmu. Tady to máte!

Typ Sklo Filmy
Materiál PVC
Povrchová Úprava Barevné
Původ KN(Původu)
Funkce Tepelná Izolace

Napsat recenzi

Pampelišky Vzor Okno Film pro Soukromí Peel a Stick Samolepicí Dekorativní Nálepka pro Domácí Koupelny Sprcha Obývací Pokoj

Pampelišky Vzor Okno Film pro Soukromí Peel a Stick Samolepicí Dekorativní Nálepka pro Domácí Koupelny Sprcha Obývací Pokoj

SELF-LEPIDLO S LEPIDLEM Naše premium Peel a Stick Vyměnitelné Držet Okna přicházejí v různých stylů, takže si můžete najít ten, který hledáte. Napodobují vzhled leptaného skla a vitráže, aniž pádný cenu! Skvělé pro použití na jakýkoliv hladký povrch bez nečistot a oleje. Premium vinyl materiál byl použit v designu

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!