Kategorie

Diamond Obraz Kočka Zvíře 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej

Nové

178.48 Kč

274.49 Kč

-34 %

Skladem

Štítky: 5d slon, daimond obraz vlastní, aby, kufřík diamond malby, diamond malování disney mickie, diamond malování náměstí jeřáb, umění hradu diamond, diamond malby disney, diamanty malování knihy, diamanty paiting, diamond malování pes.

O Diamond Malování Kroky 1. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant tašky, plátno a nástroje 2. Zkontrolujte pryskyřice diamond s DMC barvy uspořádány v pořadí kódování 3. Vyberte si jednu barvu diamanty a dát je do desky, chvění desky mírně 4. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně. 5. Ponořte pero hlavy s lepidlem tak, že to může držet jeden diamant; Pak držet diamant na plátně s odpovídajícím symbolem. Pinzety mohou být také použity namísto pera 6. Když ji dokončíte, stiskněte diamanty správně s knihou, aby se to firmě; Dal diamond obraz vhodný rám a vyzdobit váš dům nebo ho předat ostatním jako unikátní dárek. [Tipy]:pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.

O Diamond Malování Podrobnosti

O Diamond Malování Balení 1.Obraz plátno, kamínky a všechny nástroje budou baleny do krabice. 2.Plátno Balíček: válcované nahoru, aby se zabránilo záhyby 3.Barva krabice je jiná. Záleží na velikosti obrazu. 4.Box je dostatečně silná, aby chránila výrobek, ale krabice mohou získat malé poškození v průběhu přepravy. Kupující Ukázat Diamond Doplněk Služby Budeme znovu odeslat vám žádné diamanty, které můžete ztratit. První zásilka je na nás. Jakékoli zásilky po tom, budete muset zaplatit za poštovné. Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi cenná pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu a všech 5 hvězdiček pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.PROSÍM, zanechte nám 1,2,3,4 hvězdy, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni s produkty a služby, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a neutrální zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Díky..

Vzor Typu Kreslený
Počet Barev Nad 45
Původ KN(Původu)
Materiál Akryl
Diamond Malba Velikost Všechny Velikosti Prodej
Diamond Mozaika, Tvar Náměstí Diamond s 477 Barvy
Diamond Množství 15-30% více množství Daimond
Použití Obrazy
Rám No
Diamantový Tvar Náměstí
vzor Kočka
Formulář Jeden
Plátno Způsob Balení Srolované
diamond Výšivky nástroje Plastové Pero, Lepidlo,Plastová Deska,Pinzety
Drahokamu Typ 2 3D 5D DIY
Diamant Počet Barev 20-45
Styl Evropský a Americký Styl
Diamant Typ 1 Plné Náměstí Drahokamu
Výšivky Typu 3 5d diamond obraz plný vrták kolo
Vnější Obal Barevné Krabici
Vkládání Oblasti Plné
Diamant Velikosti Náměstí 2.8 mm Kulatý 2.5 mm

Napsat recenzi

Diamond Obraz Kočka Zvíře 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej

Diamond Obraz Kočka Zvíře 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej

O Diamond Malování Kroky 1. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant tašky, plátno a nástroje 2. Zkontrolujte pryskyřice diamond s DMC barvy uspořádány v pořadí kódování 3. Vyberte si jednu barvu diamanty a dát je do desky, chvění desky mírně 4. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!