Kategorie

Dlouhá životnost nástroje interní chladicí kapaliny 5 mm-25 mm slinutého karbidu kompletní šroub antivibrační vyvrtávací bar držák nástrojů Řezný Nástroj řezání Závitů

Nové

728.91 Kč

Skladem

Štítky: ego soustružnické nástroje, boční frézování nástroj, sdjcr1212h07, velká nuda, bar, zvláštní nudný bar, bar stahovák, držák vložit, soustruh nástroje, vibrace držáky, thread machine tool.

Aplikace: 1.Vysokorychlostní ocelové tyče, rigidní a těžko se třást.Zlepšit zpracování, přesnost a rychlost zpracování, čepel není snadné kolaps.Frézovací nástroj držák těla s vysokou tvrdostí HRC98. Nejvhodnější pro velké krmné řezání se standardním chlazení otvory.

2.CNC frézování nástrojové držáky se používá pro zpracování dřeva, s jedním nebo více z rotační nástroj fréza.Marže v práci kus je řez frézování nepravidelně.CNC frézování nástrojové držáky se používá hlavně při zpracování rovině, kroky, drážek, zkosení, které tvoří na povrchu obrobku a řezání a tak dále.

3.Nedílnou tělesa frézy s vysoká tuhost, vhodné pro hrubé obrábění.Speciální slitina oceli materialsare přijala s lepší odolnost proti oděru a delší životnost.Vysokorychlostní hrubé mletí, aby se odstranily zbytkové, vhodné pro velké energetické stroje, nástroje.Univerzální vložka, vhodný pro různé značky.

Balíček:

1ks nudný bar+vhodný klíč +sutable šroub

Poštovné A Balné:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Budeme posílat zboží do 2-5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků,cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Platba

Před uvedením vašeho zájmu, prosím, potvrďte podrobnosti s námi, pokud máte požadavky s předměty.Vyplňte prosím platbu do 3

dní.Přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné Úschovy platby procesoru.

Vrátí

Všechny produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním.

V případě, že položka je vadný, prosím, informujte nás prosím do 7 dnů po obdržení, budeme nahradit novou.Žádné Náhrady jsou nabízeny.

Kupující musí zaplatit za zpáteční náklady a budeme platit náklady na odeslat.

Zpětná vazba Zákazníků je NE.1, Vaše uspokojení je Naším Cílem !!!!Spokojeni s námi, prosím, dejte nám Pět-Star zpětnou Vazbu!!!!

Číslo Modelu 5 mm-25 mm
Materiál Karbid Wolframu
Použití Vnitřní Soustružení Nástroj
Značka TYcher
Tvrdost Vysoká tvrdost

Napsat recenzi

Dlouhá životnost nástroje interní chladicí kapaliny 5 mm-25 mm slinutého karbidu kompletní šroub antivibrační vyvrtávací bar držák nástrojů Řezný Nástroj řezání Závitů

Dlouhá životnost nástroje interní chladicí kapaliny 5 mm-25 mm slinutého karbidu kompletní šroub antivibrační vyvrtávací bar držák nástrojů Řezný Nástroj řezání Závitů

Aplikace: 1.Vysokorychlostní ocelové tyče, rigidní a těžko se třást.Zlepšit zpracování, přesnost a rychlost zpracování, čepel není snadné kolaps.Frézovací nástroj držák těla s vysokou tvrdostí HRC98. Nejvhodnější pro velké krmné řezání se standardním chlazení otvory. 2.CNC frézování nástrojové držáky se používá

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!