Kategorie

Orchidej ručně vyráběné mýdlo vzor Mini diy mýdlo razítko chaprter těsnění 4-5CM

Nové

114.54 Kč

Skladem

Štítky: silikonové razítko, květ razítko, pilulka, razítko, rostlin banán strom, butterfly razítko, otisk razítka, drak razítko, plíseň orchidej, oncidium orchidej, Flash Razítka.

Dodací lhůta: To trvá jen asi 7-27 pracovních dnů do USA a 20 až 90 pracovních dnů po celém světě. Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění nebo daně, protože tranzitní čas je vysoce závislé a poskytovány na Místní Poštovní Služby. Připojte nás: Prosím, neváhejte a napište nám s případnými dotazy. Uděláme, co bude v našich silách odpovědět na všechny e-maily v rámci jeden obchodní den. Zpětná vazba: Pokud jste s našimi službami spokojeni, zanechte Prosím pozitivní zpětnou vazbu pro nás. Pokud je něco špatně, Prosím, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se snažit v našich silách, aby dodávat 100% spokojených zákazníků služby. DÍKY MOC ZA VAŠI NÁVŠTĚVU :)

Materiál Akryl
Typ Standardní Razítko
Číslo Modelu 539
Použití Dekorace

Napsat recenzi

Orchidej ručně vyráběné mýdlo vzor Mini diy mýdlo razítko chaprter těsnění 4-5CM

Orchidej ručně vyráběné mýdlo vzor Mini diy mýdlo razítko chaprter těsnění 4-5CM

Dodací lhůta: To trvá jen asi 7-27 pracovních dnů do USA a 20 až 90 pracovních dnů po celém světě. Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění nebo daně, protože tranzitní čas je vysoce závislé a poskytovány na Místní Poštovní Služby. Připojte nás: Prosím, neváhejte a napište nám s případnými

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!