Kategorie

Cheetsan Nehty Samolepky Smíšené Konstrukce Více Stylů Vody Samolepky Na Nehty Květina

Nové

67.89 Kč

95.59 Kč

-28 %

Skladem

Štítky: květináč ježek, šachovnice nastavit, Nízké Nahoře, pontalon, estetické japonsko, big taco, cat eye white, qix boty, mrzutý, bažiny.

přepravní režim Popis 1. Přepravní šablony je transportován ve formě ekonomického balíčku, takže přepravní doba je delší. Průměrná doba je 45 až 60 dnů, a v některých zemích jsou dokonce i déle. Ekonomický balíček, který se používá pouze pro mid-stream logistické informační služby, takže to nemůže být sledovány po dosažení cílové země, a cena balíčku je vysoká. 2, průměrný čas přepravy standardních registrovaných logistika je o 35 dní, a některé země dokonce mají o 20 dnů, můžete dotaz celý proces logistiky informací, a ztráta paketů rychlost je nízká. Pokud si koupíte více než jeden. Budeme upgrade na jednoduché zemích podle různých zemí zdarma. Rusko, Bělorusko, Španělsko používat jednoduché registrované logistiky, Německo, Spojené Státy, Francie, Spojené Království, pokud nákup množství dosáhne nebo překročí 3, budeme upgrade na standardní logistiky v zásadě.

Detail produktu Cheetsan Nehty Samolepky Smíšené Konstrukce Více Stylů Vody Samolepky Na Nehty Květina

Typ položky: Nail Art Samolepky, Obtisky

Barva: Jak je znázorněno

Materiál: plastové sepcial

Použití: Prst

Typ: Nehtů Samolepky

Model Číslo: NSD0015

Rozměry výrobku: 12 cm*4 cm

Výrobku, balení:papírové karty

hmotnost:cca 75g lak na Nehty provedením kroků 1, tenkou vrstvu nátěru, aby se základ, na dno olej má tu výhodu, že zabraňuje pigmentaci a posílení adheze mezi nehty a lak na nehty 2, po dně olej je suchý, naneste barevný lak na nehty, barva na hvězdnou oblohu je nejlepší v černé barvě. 3, viskozita by měla být zvládnuta do sebe, dotkl se svými prsty, povrch je mírně suché, ale nejvhodnější, když tam je trochu viskozita 4, nalepit na povrch nehtu, požadovanou barvu je umístěn v požadované poloze, pomocí 摁, 抠, 抠, tři metody, aby se velikost účinku je jiný. Poznámka: světlé ropy bude mít vliv na účinek hvězda, nálepka, snažte se jít nahoru, ale udržet relativně dlouhou dobu poté, co olej je na. Hřebík gumové výrobní kroky 1. První řez hvězdnou papír na malé kousky s nůžkami, není příliš velký, o malý kousek 2--4CM. Stejné kroky jako fototerapie lak na nehty, nejprve použít základní nátěr, a fototerapie lampa je suché; 2, vyberte deep color lak na nehty (jako je černá, safír, červená, atd.) maloval dvě vrstvy, dát fototerapie lampa na suché; 3, tam je plovoucí lepidlo na nehty, lepidlo, vezměte si hvězdnou papír, a tisknout to na povrchu, na povrchu s plovoucí lepidlo (dávejte pozor, aby akce při tisku), Barvy mohou být přizpůsobeny podle vašich potřeb. Můžete použít dvě nebo tři barvy, aby se hvězdné oblohy. 4, po barva je lepit, naneste vrstvu těsnění, krásné hvězdné nebe je hotové... jednoduché!! Star lepidlo výrobní kroky 1. První řez hvězdnou papír na malé kousky s nůžkami, není příliš velký, o malý kousek 2--4CM. Stejné kroky jako fototerapie lak na nehty, nejprve použít základní nátěr, a fototerapie lampa je suché; 2, potažené hvězda, lepidlo, a další povrchy, po transparentní barvu, není třeba na světlo 3, držet hvězda papíru 4, podle světla, čistého světla po dobu 3 minut, na krásné hvězdné nebe je hotové... jednoduché!!.

Produkt show

POZNÁMKA:

1. Vezměte prosím na vědomí, že fotografie není ukázat skutečné velikosti, prosím, odkazovat se na Popis pro velikost detaily.

2. Prosím, povolena 1-3mm rozdíly vzhledem k ruční měření, díky.

3. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

4.V důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Doporučujeme

Dropshipping služby

Materiál vodní film papíru
Styl mix vzorů
Velikost 120*4cm
Množství 1box
Číslo Modelu NSD0013
Typ Položky Samolepka & Obtisk

Napsat recenzi

Cheetsan Nehty Samolepky Smíšené Konstrukce Více Stylů Vody Samolepky Na Nehty Květina

Cheetsan Nehty Samolepky Smíšené Konstrukce Více Stylů Vody Samolepky Na Nehty Květina

přepravní režim Popis 1. Přepravní šablony je transportován ve formě ekonomického balíčku, takže přepravní doba je delší. Průměrná doba je 45 až 60 dnů, a v některých zemích jsou dokonce i déle. Ekonomický balíček, který se používá pouze pro mid-stream logistické informační služby, takže to nemůže být sledovány po dosažení

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!