Kategorie

Electric Odstranění chloupků Vosku-rozpustíme Stroj 200CC Depilační Ohřívač Vosku Fazole depilace Sady Voskování Kit

Nové

351.54 Kč

428.81 Kč

-18 %

Skladem

Štítky: velkoobchodní vosk návleky, kemei vosk teplejší, světlo depilace, korejské značky, peeling pad hladké nohy, mužské depilace, aroma lampa vosk, machin vosk, tepla vosk, váleček vosku soupravy.

Specifikace produktu Specifikace: 281g (Stroj čistá hmotnost) Jeden 200CCM kapacity Podporující hliníkový hrnec parametry: průměr asi 11 cm*9,5 cm *13cm Barva produktu: bílá /černá Frekvence: 50/60Hz Materiál: plast Napětí: 100-240V Výkon: 35W Vlastnosti produktu: vysoce výkonný systém vytápění, rychlé tavení vosku, regulace na konstantní teplotu funkce 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Nastavitelná teplota s Uvedením světlo: Teplota pravidelnou kontrolu a kontrolka.Konstantní teplotu topení, do určité teploty se zastaví vytápění, bezpečné a efektivní. Nastavitelná teplota: můžete snadno nastavit a nastavte teplotu otočením knoflíku. Vhodné pro všechny typy vosků: tvrdé voskování, voskování proužek, parafin. Vyjímatelná vložka kbelík: Zahrnují navíc hliníkové nádoby a mohou být odnímatelné s rukojetí.Vidět přes kryt zabraňuje vosku kontaminace. Vhodné pro profesionální salony a domácí uživatele. Kompaktní velikost poskytuje dokonalou přenositelnost a může snadno vejde do každého kufru.Nové a pokročilé cívky systém poskytuje rychlé zahřátí. Z studený start trvá pouze několik minut, aby se vaše vosk připravený pro odstranění chloupků. Metody: ujistěte Se, že kůže je naprosto čisté před použitím. Sejměte víko z voskování teplejší. Nastavte rukojeť na vnitřní hrnce pro snadnou manipulaci. Dát odpovídající množství voskové fazole do hrnce. Připojte jej a zapněte napájení na teplo vosk pro asi 10 minut, ujistěte se, že teplota je maximální. Šíření vrstvu vosku v návaznosti na růst vlasů směru s holí, které pokrývají malé oblasti 15 - 18 centimetrů čtverečních, které chcete depilovat, a tloušťka šíření vosk by měla být v rozmezí 0,2-0,5 cm, aby se zajistilo jeho použití výsledku. Odtrhnout to v obráceném směru, že vlasy rostou rychle. Po vyčištění, použijte hydratační krém bez vůně dělat masáže pro hladší pokožku.

Typ Položky Epilátor
vosk Voskování Kit
tavič vosku vlasy vosk
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
cera depilatoria calentador de cera
Značka lobemoky
vlasy odstranění stroj vosk teplejší odstranění chloupků kit
Napájení Typ Dobíjecí

Napsat recenzi

Electric Odstranění chloupků Vosku-rozpustíme Stroj 200CC Depilační Ohřívač Vosku Fazole depilace Sady Voskování Kit

Electric Odstranění chloupků Vosku-rozpustíme Stroj 200CC Depilační Ohřívač Vosku Fazole depilace Sady Voskování Kit

Specifikace produktu Specifikace: 281g (Stroj čistá hmotnost) Jeden 200CCM kapacity Podporující hliníkový hrnec parametry: průměr asi 11 cm*9,5 cm *13cm Barva produktu: bílá /černá Frekvence: 50/60Hz Materiál: plast Napětí: 100-240V Výkon: 35W Vlastnosti produktu: vysoce výkonný systém vytápění, rychlé tavení vosku, regulace na

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!