Kategorie

Вибраторrestart G-spot, růžová, 10 režimů, 20,5 cm, zakřivené, pohodlné držadlo, ra-300

Nové

742.24 Kč

Skladem

Štítky: tlačítko počítač, sluchátka bezdrátová dlouho, hlídací pes, restartujte počítač, sluchátka mpow, airpod pouzdro kráva, audifo, tpu silikonové bluetooth bezdrátová sluchátka pro případ, funcl ai, vibro.

Pouze originální certifikované dodavatele Služeb v ofitial služby, Kurýrní udělat DVD Za 2-7 dny otroctví v 50 letech

Restart vibrátor, G-spot vibrátor, růžový, 10 režimů, 20,5 cm, pohodlná rukojeť, zahnutá RA-300

Vlastnosti

Vibrostimulator "G-spot", díky tvrdé tělo, poskytují nejsilnější dopad na G bod pro jasné vaginální orgasmus. Silný Motor Pracuje v 10 různých režimů vibrací a pohodlná rukojeť vám umožní nastavit polohu vibrátor s téměř jedním prstem. Vestavěný ovládací panel se světelnou indikací zajišťuje snadné přepínání režimů, a to i v naprosté tmě. K dispozici je funkce vracející se do minulosti režimu.

Seznam výhod

Těžký případ. Chráněn před vlhkostí. Nabíjení z USB, kabel v ceně. unikátní tvar s konvexní tip pro intenzivní dopad na G. 10 bodu z různých režimů vibrací. vibrační síla 4/5. Úroveň hluku 3/5. lékařský silikon.

Design

Specifikace Záruka 12 měsíců Hmotnost Výrobku 0.110 kg příkon 5 Watt Čalounění materiál Silikonové Pouzdro Časovač Ano Druh balení Box Počet režimů 10 Automatické Vypnutí Ne.

Инфopмaция o пpoдaвцe Haимeнoвaниe Общecтво C огpaничeннoй oтвeтcвeнноcтью "Джeccмapкeт"

Юpидичecкий agpec RF, 193318, Cankt-Merced, St. Вopoшилoвa, DM 2, litep P, ofic 3

Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:9:30 až 18:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

Гocудapствeнный peгистрaциoнный нoмep зaпиcи o coздaнии юpидичecкoгo osob 1137847106242

Servisní Záruka Kvality Všech výrobků na Tmall jsou certifikované pro prodej v Rusku, a jsou zakoupené Y oficiálních dodavatelů. Expresní přepravy dodáváme Co skladu v Moskvě kurýrem až k vašim dveřím, nebo Postamat. Pokud vaše adresa není zahrnuta v kurýrní služby, oblast pokrytí, budeme odeslat objednávku poštou. Obdržení objednávky Před otevřením zásilky v přítomnosti kurýra nebo poštovní zaměstnanec, zkontrolujte, zda není poškozený. Vrátit zboží můžete vrátit zboží bez udání důvodu do 15 dnů od obdržení.⚹

⚹Ça иcключeниeм тoвapов нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пeрeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 OT 19.01.1998 a Č. 942 OT 10.11.2011 (vč. Тoваpы личнoй гигиeны a ne yxogy ça рeбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp.) npú уcлoвии сoxpанeния тoвaрнoгo zobrazení a цeлoстнocти упaкoвки.

Typ Položky Vibrátory
Obscénní Obrázek No
Typ G-Spot
Materiál Silikonové
Ochrana před vlhkostí Ano
barva Růžová
Těžké reliéfní případ Ano
Značka RestArt
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu RA-300
Pohodlné Držadlo Ano
Nabíjení USB
Počet režimů 10

Napsat recenzi

Вибраторrestart G-spot, růžová, 10 režimů, 20,5 cm, zakřivené, pohodlné držadlo, ra-300

Вибраторrestart G-spot, růžová, 10 režimů, 20,5 cm, zakřivené, pohodlné držadlo, ra-300

Pouze originální certifikované dodavatele Služeb v ofitial služby, Kurýrní udělat DVD Za 2-7 dny otroctví v 50 letech Restart vibrátor, G-spot vibrátor, růžový, 10 režimů, 20,5 cm, pohodlná rukojeť, zahnutá RA-300 Vlastnosti Vibrostimulator G-spot , díky tvrdé tělo, poskytují nejsilnější dopad na G bod pro

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!