Kategorie

Gunflower OWB Palačinka Zbraň, Pouzdro Kydex Pouzdro s Pásem Smyčka Nástavec pro Sig P320

Nové

727.04 Kč

1 101.70 Kč

-34 %

Skladem

Štítky: smith a wesson m, glock 17 rozsah, zbraň pouzdro vojenské, nabíječka kydex g2c, pouzdro walther ppk, pouzdro, klip kydex, případ zbraň, kydex j clip, kydex pouzdro smith.

Gunflower OWB Palačinka Zbraň, Pouzdro Kydex Pouzdro s Pásem Smyčka Nástavec pro Sig P320 Značka: Gun&Flower Model No.: Fit: Sig Sauer SP320 Materiál:kydex plech Barva: Černá Vlastnosti: ● IWB konstrukce pro hluboké skryté nošení; ● NÁMI importované kvalitní kydex list; ● Černá barva, vlastní pro písek, army zelená a další barvy jsou k dispozici; ● Otevřete horní, přesně to, moled, quick draw a re-pouzdro; ● Pravou rukou nebo levou ruku volitelné; ● Fit Sig Sauer SP320 pistole,vlastní zbraň modely přijatelné. Kydex Pouzdro Výhody 1.Vzhled a Barvu. Různé styly pouzder a časopis sáčky byly navrženy tak, našich inženýrů, jako OWB série, IWB série, dual tone série,kůže, lepení vnitřní a vnější série, uhlíkových vláken série a další různé barevné vzory série. Jsme rádi, aby vytvořit nový design a nové barevné kombinace. 2.Fitness. Tam jsou některé profesionální policejní a armádní důstojníci spolu s zbraň nadšence zabývající se designem a některé z profesionálních pracovníků v USA pro testování výrobků výkonnosti; proto naše výrobky mohou být vypracovány rychlé a aplikuje do praxe. Kromě toho, různé modely zbraně jsou volitelné. 3.Různé úpravy jsou přijímány na výkon a vzhled; masové produkce je také k dispozici za konkurenceschopné ceny.

Číslo Modelu GF-KOP320B
Materiál kydex

Napsat recenzi

Gunflower OWB Palačinka Zbraň, Pouzdro Kydex Pouzdro s Pásem Smyčka Nástavec pro Sig P320

Gunflower OWB Palačinka Zbraň, Pouzdro Kydex Pouzdro s Pásem Smyčka Nástavec pro Sig P320

Gunflower OWB Palačinka Zbraň, Pouzdro Kydex Pouzdro s Pásem Smyčka Nástavec pro Sig P320 Značka: Gun&Flower Model No.: Fit: Sig Sauer SP320 Materiál:kydex plech Barva: Černá Vlastnosti: ● IWB konstrukce pro hluboké skryté nošení; ● NÁMI importované kvalitní kydex list; ● Černá barva, vlastní pro písek, army zelená a další barvy

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!