Kategorie

2020 Čínské Top Děti Tangsuit Nový Rok Oblečení Emboridery Kapr Hanfu Holčička Qipao Šaty

Nové

711.83 Kč

Skladem

Štítky: šaty žena, čínské hanfu, cheongsam top, čínské šaty, tričko sukně, cheongsam, cheongsam šaty, čínské tkaniny, čínský dekor, měkké hanfu.

SHOP INFORMACE Budeme posílat zboží do 3-5 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Ruští zákazníci nám musí dát přijímač plné jméno. Náklad na www.moribundus.info Standardní Poštovné za méně než 30 kg, zboží je v 15-80 pracovních dnů. Pokud potřebujete položku naléhavě, Prosím, kontaktujte nás pro expresní dopravu. Budeme počítat expresní přepravní náklady pro vás. Expresní doprava trvá asi 3-10 dny, aby se dospělo. pokud nemáte v lodní čas, prosím, kontaktujte nás bez váhání. Budeme kontrolovat to vám pošta a celní. Protože někdy to bude mít zpoždění provozu nebo letové zácpy. Prosím neotvírejte sporu k nám, budeme brát odpovědnost na odeslat nebo náhrady za jakékoli ztracené položky. K ochraně vašeho zájmu, prosím, zkontrolujte dodací adresu pečlivě, když objednávce. Budeme nenese odpovědnost za položku ztráty v důsledku špatné, nebo neznámé adresy. Stav dodávky je založena na sledování informací poskytnutých pošta/kurýr. Vezměte prosím na vědomí, že nejsme zodpovědní za žádné dovozní daň, které mohou vzniknout. Pochopte prosím, že přepravní ztráty, i když spíše zřídka, je součástí on-line obchodování, prosím, být pochopitelné, když se něco mimo jakoukoli kontrolu ovlivňuje doba dodání (jako jsou přírodní katastrofy). Prosím, pečlivě zkontrolujte a podepsat balíček, pokud to je zlomené při příjezdu. Vrácení/Náhrada/Výměna Jsme akceptovat vrácení/vrácení/výměny do 7 dnů po produktu obdrželi za následujících podmínek. Nebo jinak, návrat/vrácení/náhrada nemůže být vydán. Nejste spokojeni s výrobkem. Jste obdrželi nesprávný produkt. Vezměte prosím na vědomí, zásilka náklady budou společně předpokládá na obou stranách. Ale pokud výrobek je vadný nebo nefunguje správně, budeme nést všechny náklady zásilky Prosím, kontaktujte nás před odesláním zpět. Zpětná vazba Zákaznický servis je nedílnou součástí našeho podnikání, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Díky!!! Pokud budete potřebovat jakékoliv dotazy, nebo potřebujete jakoukoli další podporu, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl.

Původ KN(Původu)
Materiál Bavlna
Tradiční Čínská Oblečení Cheongsams

Napsat recenzi

2020 Čínské Top Děti Tangsuit Nový Rok Oblečení Emboridery Kapr Hanfu Holčička Qipao Šaty

2020 Čínské Top Děti Tangsuit Nový Rok Oblečení Emboridery Kapr Hanfu Holčička Qipao Šaty

SHOP INFORMACE Budeme posílat zboží do 3-5 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Ruští zákazníci nám musí dát přijímač plné jméno. Náklad na www.moribundus.info Standardní Poštovné

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!