Kategorie

LUCKYYJ Soukromí Okenní Fólie 3D Statické Dekorace Samolepící Fólie pro UV Blokování regulace Tepla Skla Samolepky

Nové

75.81 Kč

99.76 Kč

-24 %

Skladem

Štítky: 3d zrcadlo nálepka, podpis okenní fólie, hoblík stiker, lampa uv, film vinyl, 3d rose dlažba, věci, cricut, os skla, htv vinyl, 3d muž, košile.

Může se vám líbí

> LUCKYYJ Exkluzivní Okenní fólie. > Nabízíme širokou škálu různých okenních fólií. Další Unikátní Návrhy, Prosím Klikněte Zde ↓↓↓

Malé Tipy pro VÁS,prosím, přečtěte si před nákupem.

*Vezměte prosím na Vědomí, že Tato Okenní Fólie se Vztahuje Pouze na Hladké Skleněné Povrchy.Se nevztahují na Vnější okna nebo Okna s Crack. *Nezapomeňte odstranit transparentní podložce straně před uvedením na sklo, nebo to nebude držet(Pomocí pásku na rohu na zadní straně (hladkou stranou) k rychlému odstranění krycí ochranné fólie). *Prosím, použijte vysoušeč vlasů, aby se změkčit film za chladného počasí (Tepelná odolnost až do 176℉)

Proč si vybrat LUCKYYJ Okenní Fólie?

Lepidlo Zdarma Design

Statické držet okenní fólie, snadno nainstalovat a odstranit během několika minut bez reziduí. Žádné škodlivé látky, uvolnit.

Poskytují Soukromí a dostatek Světla v

Poskytovat semi soukromí-zabránit ptákům, aby shazovat a domácí zvířata štěkat vidět z venku. Žádné zlomené slepá.

Široce Aplikace

Široce používán v kanceláři,obývací pokoj,ložnice,koupelna,posuvné dveře nebo okna. Nahradit tradiční závěsy s touto elegantní a krásné okenní fólie.

Velikost a Balení

Velikost: 30/45/60/75/90x100cm/200cm, Prosím, změřte a zaznamenejte si délku a šířku každého kusu skla máte v plánu odstín jako první. Doporučuji koupit 5-15% více za odpad nebo šrot.

Balení: Jeden kontinuální roll (ne jednotlivé kusy) Patří: Produkt; Instalace nástroj, Budeme balíček je linka s EPE,vnitřní vrstva je z bublinkové fólie, aby je ochránil. Některé speciální produkt bude chráněn papírové trubice.

Jak nainstalovat LUCKYYJ okenní fólie?

1.Čisté sklo(ujistěte se, že vaše sklo je čistý a hladký). 2.Mokré sklo(čím více vody,tím lépe). 3.Řez film do požadované velikosti a odlepení transparentní krycí fólie. 4.Přes hladkou stranou na sklo. 5.Škrabka film od shora dolů,zleva doprava. 6.Odřízněte přebytečnou fólii(nechat malou mezeru asi 1 cm mezi fólií a okenní, aby průtok vody).

Otázky A Odpovědi

Q1:Proč můj okenní fólie nelze lepit? A1:ne mokré okno s vodou, nebo nebyly odstraněny transparentní krycí fólie. Prosím, nezapomeňte odstranit ochrannou fólii, nebo to nebude držet.Pokud jste odstranili ochranný straně,může se aplikuje na špatné straně. Prosím, vložte hladkou stranou k oknu. Q2:Proč existuje tolik bublin? A2:Příliš málo vody. Prosím, roztrhat to dolů a sprej hodně vody,více vody,tím lépe. Q3:Proč okraji okna film začal spadl? A3:okraj filmu je příliš blízko k oknu. Prosím, nechte malou mezeru(asi 1 cm ), aby průtok vody tak, že film může držet dobře.

Průměrná životnost 5-8 let
Typ 3D
Velikost 30/45/60/75/90x100cm 30/45/60/75/90x200cm
Číslo Modelu 055
Značka LUCKYYJ
Tloušťka 0.24 mm
Životního prostředí Po Evropě EN71-3 standardní a SGS
Původ KN(Původu)
Funkce Tepelná Izolace
Povrchová Úprava Barevné
Materiál Vinyl

Napsat recenzi

LUCKYYJ Soukromí Okenní Fólie 3D Statické Dekorace Samolepící Fólie pro UV Blokování regulace Tepla Skla Samolepky

LUCKYYJ Soukromí Okenní Fólie 3D Statické Dekorace Samolepící Fólie pro UV Blokování regulace Tepla Skla Samolepky

Může se vám líbí > LUCKYYJ Exkluzivní Okenní fólie. > Nabízíme širokou škálu různých okenních fólií. Další Unikátní Návrhy, Prosím Klikněte Zde ↓↓↓ Malé Tipy pro VÁS,prosím, přečtěte si před nákupem. *Vezměte prosím na Vědomí, že Tato Okenní Fólie se Vztahuje Pouze na Hladké Skleněné

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!