Kategorie

20mm Připojení Sling Ring Heavy Duty Rychlé Uvolnění Odpojit stiskem Tlačítka Závěs Sada adaptérů Rail Mount Base

Nové

169.52 Kč

282.61 Kč

-40 %

Skladem

Štítky: zlatý řez nástroj, qd rail, 480v, připojení usb, leica m mount adaptér, připojení hdmi, mount adaptér sling, úhel železniční, připojení pc, fotoaparát picatinny.

Popis Produktu

Vlastnosti: Trvanlivé všechny kovové konstrukce, s černě eloxovaný matný povrch, Velké 1.25" tlačítko QR sling smyčka, Kompatibilní s standardní 20mm Weaver nebo Picatinny kolejnice Specifikace Rozměry 4,8 cm x 3 cm x 1,8 cm Hmotnost 55g povrchová úprava: Černá Matná Obsah Balení 1 xQuick Vydání Detach QD Sling Otočné Upevnění w/ 20mm Picatinny Rail Mount

1、můžete najít kuchyni základy, koupelna dodávek, pekařské výrobky, dekorace, zahradnické potřeby, chovatelské potřeby, atd. Z kategorie produktu. 2、obchod podporuje velkoobchodní prodej, může být zboží dodáno do dvou dnů. 3、Věnovat pozornost do obchodu, můžete se těšit na fan coupon 4. Obchody pravidelně dělat 10$-1$, 20$-2$, atd. 5、Pokud potřebujete objednat hodně, můžete se mnou mluvit soukromě, my vám dobrou slevu. 6、nechceme dát faktur a obchodních dokumentů v balíčku.

Dodací podmínky - Manipulační čas :48 hodin - Standard v USA :cca 7-14 pracovních dnů(ePacket) -Ekonomika USA:o 20-35 pracovních dnů(BEZ sledování pod $5) - Economy Int 'l Shipping:20-35 pracovních dnů(BEZ sledování pod 20 dolarů) -Standard Int' l Shipping:20-35 pracovních dnů(S tracking) -Ale stejně jako Rusko,a některé Jižní Ameria země, možná potřebovat 2-3 týdny více. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa ebay je správné. budeme pouze sledovat vaši adresu uvedenou v ebay objednávky pro doručení. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Platby Jsme akceptuje pouze Paypal, Pokud máte nějaké otázky o platbu,prosím, kontaktujte nás přes eBay zprávy. Dovozní Cla V případě, že některý povinnost je splatná Při dodání, je vaší povinností splnit, že náklady a to může způsobit zpoždění dodávky plán, a možná budete muset vyzvednutí zboží na celní úřad. Termíny & Podmínky Tím, že nabídky na tuto položku,Kupující souhlasí s tím, aby všechny podmínky a podmínky, jak je uvedeno v tomto zápisu .ujistěte se prosím, číst a souhlasit se Všemi eBay termíny a Podmínky před nabízení. Všechny obrázky jsou pouze ilustrační účel a Barvy se mohou mírně lišit. Náš obchod se řídí všechny eBay Pravidla a Zásady.

Feature3 Gear Phalanx
Feature1 Kovový pásek se sponou
Feature2 Kovový pásek se sponou

Napsat recenzi

20mm Připojení Sling Ring Heavy Duty Rychlé Uvolnění Odpojit stiskem Tlačítka Závěs Sada adaptérů Rail Mount Base

20mm Připojení Sling Ring Heavy Duty Rychlé Uvolnění Odpojit stiskem Tlačítka Závěs Sada adaptérů Rail Mount Base

Popis Produktu Vlastnosti: Trvanlivé všechny kovové konstrukce, s černě eloxovaný matný povrch, Velké 1.25 tlačítko QR sling smyčka, Kompatibilní s standardní 20mm Weaver nebo Picatinny kolejnice Specifikace Rozměry 4,8 cm x 3 cm x 1,8 cm Hmotnost 55g povrchová úprava: Černá Matná Obsah Balení 1 xQuick Vydání Detach QD Sling

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!