Kategorie

1944 Profese Elektronické Počítání, skákání přes švihadlo Dospělý Vzor Tiaoshen Lano Studenty, Akademické Zkoušky na Střední Školy

Nové

146.20 Kč

Skladem

Štítky: rada chléb, přeskočit lano, vysoké podpatky, Podpatky, chléb line, chléb deska drát, švihadlo, crossfit švihadlo, hrabě švihadlo, pata ženy.

Správné použití: Pult by měl skočit v levé ruce počítat normálně. Špatné použití: pokud je to na pravé ruce, to nebude počítat.

Název výrobku: sport Počítání Rope Skipping

Rozměry výrobku: celková délka 273 cm, délka rukojeti 17,5 cm

Produkt materiál: PVC+houba

Hmotnost produktu: 117g

Výrobku, balení: OPP taška

Produkt úvod: Sportovní hrabě švihadlo, vhodné pro všechny věkové kategorie, vyrobené z PVC materiálu, odolné, pěnová rukojeť, pohodlné uchopení, protiskluzová a prodyšná.Speciální lano pro studenty tělesné výchovy vyšetření.Nastavitelná délka lana.

1. Barevný rozdíl problém: všechny výrobky jsou brány v naturáliích, snažte se, aby barva vypadat blízko ke skutečné věci, prosím, buďte opatrní, pro zákazníky, kteří nemohou tolerovat trochu barvy rozdíl! Aby nedošlo k ztrácet zbytečně čas a peníze.

2. velikost problému: viz popis produktu, nebo komunikovat s námi před nákupem. Uveďte prosím barvu a velikost výrobku, který chcete, když si koupíte, jinak budeme výchozí název popis.

3. Problém: v důsledku různých městech, rychlost dodání, není totéž. Zejména, tam bude zpoždění ve špatném počasí a státní svátky. Kromě toho, kvalita prodavač z každého výstupu není stejná. Ve středu, tam mohou být některé neočekávané faktory, jako například špatný postoj, nebo balíček poškození jednotlivých prodejen. Stručně řečeno, pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, kontaktujte nás, budeme aktivně komunikovat a řešit to.

4. Ztráta zboží: Obecně, ztráta zboží, které je způsobené poškození balíčku. Pokud balíček páska je zjištěno, že být nahrazen nebo roztrhané, rozbité, a tam jsou stopy po vybalení, prosím, nepodepisujte. Pokud balíček je podepsán bez ověření, že zboží chybí, krátké nebo nehody způsobené dopravou, je to pro nás těžké nést odpovědnost, doufám, že každý chápe. Pokud je ochranka nebo přihlášení, informujte prosím zařízení předem, aby zkorigovat zboží v balíčku.

5. problémy s kvalitou: budeme se snažit v našich silách, aby vybalit a zkontrolovat a přísně kontrolovat položky, které mohou být demontovány před porodem. Velikost a barvu problémy nejsou způsobené naší nedbalostí při dodání. Pokud je požadována výměna, kupující bude nést to, pokud zjistíte problémy s kvalitou po obdržení, prosím, kontaktujte nás do 48 hodin od obdržení poskytnout relevantní obraz důkazů, které musí být řádně vyřešen pro vás, a budeme nést poštovné. Poznámka: spodní prádlo a ponožky nepřijímají žádné výměny a po použití! Prosím, pečlivě zkontrolujte před použitelné! Vzhledem k různým požadavkům každého zákazníka, to je nemožné být dokonalý v očích všech zákazníků. Některé drobné vady, které nemají vliv na uplatňování na sobě vůbec. Doufám, že se vám to jedno příliš mnoho.

6. o hodnocení: uděláme, co bude v našich silách, aby sloužit lidem s cenou kvality, morálky, vytvořit spravedlivé a harmonické nákupní prostředí, upgrade národní nákupní prostředí a návyky, a mají mnoho výhod v on-line nakupování, musíme všichni ctít a společně pracovat na udržení a léčit každý prodej se svědomím! Budeme se snažit, usilovat o 100% pozitivní komentáře a vítám všechny, aby nám přiměřené hodnocení. Je pravda, že tam je problém s transakcí. Musíme nejprve získat sdělení, řešit nedorozumění a rozpory, a jejich řešení prostřednictvím jednání. Je to naše nedbalost a odpovědnosti, že se budeme brát vážně a zodpovědně. Porozumění a respekt je vzájemný! Pro některé zákazníky, kteří jsou mimo trať a spiknutí, prosím, drž se dál od této čisté země!

Značka Autonomní
15080811

Napsat recenzi

1944 Profese Elektronické Počítání, skákání přes švihadlo Dospělý Vzor Tiaoshen Lano Studenty, Akademické Zkoušky na Střední Školy

1944 Profese Elektronické Počítání, skákání přes švihadlo Dospělý Vzor Tiaoshen Lano Studenty, Akademické Zkoušky na Střední Školy

Správné použití: Pult by měl skočit v levé ruce počítat normálně. Špatné použití: pokud je to na pravé ruce, to nebude počítat. Název výrobku: sport Počítání Rope Skipping Rozměry výrobku: celková délka 273 cm, délka rukojeti 17,5 cm Produkt materiál: PVC+houba Hmotnost produktu: 117g Výrobku,

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!